działka inwestycyjna

Działka inwestycyjna – atrakcyjne tereny

Wyróżniamy kilka rodzajów działek w zależności od przeznaczenia jakie spełniają czy mają spełniać. Jednym z typów działek jest działka inwestycyjna. Jest to teren z przeznaczeniem na budowę obiektów takich jak hale przemysłowe, hale magazynowe czy też biurowce. Standardowa lokalizacja działek inwestycyjnych to obrzeża miast.

Lokalizacja – kluczowy czynnik

Firma poszukująca działki, na którym ma powstać jej magazyn czy hala produkcyjna powinna dobrze przemyśleć wybór terenu. Warto pamiętać, że jest to inwestycja na lata i nieprzemyślane kroki spowodują, że konsekwencje będziemy odczuwać przez bardzo długi okres czasu. Lokalizacja to jeden z najważniejszych czynników jakie powinny być dokładnie przeanalizowane. Ciekawym miejscem dla inwestorów jest Kalisz. Jest to miasto położone w trójkącie 3 ważnych miast, Poznania, Łodzi i Wrocławia. Kalisz to idealny punkt do prowadzenia działalności w zakresie szeroko rozumianego handlu, produkcji i logistyki. Posiada rozwiniętą bazę usług wspierających, czyli usług administracyjnych i biurowych. Wielkopolska, w której jest położony Kalisz to jeden z najważniejszych regionów przemysłowych w Polsce

Tereny inwestycyjne Tel RED

Tel RED jest deweloperem przemysłowym, który jest bezpośrednim właścicielem terenów inwestycyjnych w Kaliszu i okolicach. Posiada liczne działki inwestycyjne, które będą stanowiły atrakcyjne punkty pod przyszłe inwestycje i projekty. Dobrze dobrana lokalizacja pomoże nam maksymalizować osiągane koszty oraz ograniczać koszty do minimum. Tel RED doradza Klientom w doborze najwłaściwszych dla nich lokalizacji. Działki inwestycyjne znajdujące się w ofercie firmy są w pełni uzbrojone i przygotowane do rozpoczęcia tam budowy nowych obiektów przemysłowych. Oprócz korzyści finansowych, właściwie dobrana działka inwestycyjna to wzrost prestiżu dla całego przedsiębiorstwa.

Tel RED nie tylko tereny inwestycyjne

Poza portfolio działek inwestycyjnych w atrakcyjnych lokalizacjach, Tel RED ma w swojej ofercie również inne usługi, takie jak budowa hal magazynowych czy budowa hal produkcyjnych. Oferuje również wynajem magazynów. Kluczowa działalność firmy skupia się na budowie obiektów przemysłowych zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami danego Klienta, w tak zwanym systemie build-to-suit.